Výsevné dni 2016 - Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - manželov Thunovcov ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľhohospodárov.

 
 
 

Výsevní dny 2017

847
Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - manželov Thunovcov ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľhohospodárov.
Dodacia lehota
Na sklade: 43
Dodacia lehota: Odosielame do niekoľkých hodín, či dní.
Vaša cena: 1,50 €
 

Výsevné dni 2017

Matthias K. Thun a Christina Schmidt-Rudtová

Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - podľa Marie Thunovej, ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľnohospodárov.
Podľa postavenia hviezd a mesiaca, ktorých prírodné kozmické rytmy autori dlhodobo skúmali, sú tu navrhnuté termíny poľnohospodárskych prác - výsev, obhospodarovanie, zber úrody, výsadba a rez stromov.
Výsevné dni poradia i pri starostlivosti o včely.
Na každý mesiac a deň je spracovaná prehľadná tabuľka, ktorá obsahuje súbor konštelácií pre záhradkárov a poľnohospodárov.

  • Počet strán: 68
  • Väzba: brožovaná
  • Rozmer: A5
  • Jazyk: český jazyk

 

  • Využite tiež možnosť objednania si starších ročníkov Výsevných dní, v každom z nich je podrobne rozobraná iná z tém pestovateľstva: https://www.darceky.sk/najdene-produkty/v%C3%BDsevn%C3%A9/
  • K nahliadnutiu a na stiahnutie VD z roku 2012: http://www.alter-nativa.sk/downloady/PDF/Vysevni_dny_2012_recepty+preparaty.pdf
  • Unikátnou publikáciou sú Výsevní dny SPECIÁL (Výber 1986 až 2013). Je to výber toho najzaujímavejšieho z Výsevných dní Marie Thunovej z rokov 1986 až 2013. Rozdelenie rastlín, pestovanie zeleniny, spracovanie pôdy, komposty, zelené hnojenie, pestovanie jahôd, získavanie osiva... nájdete tu: https://www.darceky.sk/biopestovanie-zahrada/vysevni-dny-special-vyber-1986-az-2013/
 
 
 
 
 
 
 
Novinky v našej ponuke