Výsevné dni 2018 - Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - manželov Thunovcov ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľhohospodárov.

 
 
 

Výsevní dny 2019

924
Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - manželov Thunovcov ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľhohospodárov.
Dodacia lehota
Na sklade: 38
Dodacia lehota: Odosielame do niekoľkých hodín, či dní.
Bežná cena: 3,50 € Vaša cena: 2,50 €
 

Výsevné dni 2019

Matthias K. Thun a Christina Schmidt-Rudtová

Rokmi overený kalendár biodynamických pestovateľov - podľa Marie Thunovej, ktorý sa stáva už po mnoho rokov dobrým pomocníkom ekozahrádkárov i ekopoľnohospodárov.
Podľa postavenia hviezd a mesiaca, ktorých prírodné kozmické rytmy autori dlhodobo skúmali, sú tu navrhnuté termíny poľnohospodárskych prác - výsev, obhospodarovanie, zber úrody, výsadba a rez stromov.

Záhradkári v ňom nájdu vhodné dni pre výsev, kultiváciu a zber podľa prírodných kozmických rytmov. Kalendár je návodom, ako čo najefektívnejšie pracovať na záhrade či na poli v náväznosti na kozmické rytmy, uvádza priaznivé dni pre včelárov a mnohé ďalšie odporúčania a rady. Autor: Matthias K. Thun a Christina Schmidt-Rüdtová.

Na každý mesiac a deň je spracovaná prehľadná tabuľka, ktorá obsahuje súbor konštelácií pre záhradkárov a poľnohospodárov.

  • Počet strán: 68
  • Väzba: brožovaná
  • Rozmer: A5
  • Jazyk: český jazyk

Využite možnosť objednať si dve vynikajúce publikácie. Výsevní dny 2019 a Krátka príručka pre hospodárov - pestovateľov semien. Kliknite: VD2019+Krátka príručka.


  • Využite tiež možnosť objednania si starších ročníkov Výsevných dní, v každom z nich je podrobne rozobraná iná z tém pestovateľstva: Plná ponuka Výsevných dní.
  • K nahliadnutiu a na stiahnutie VD z roku 2012:
  • Unikátnou publikáciou sú Výsevní dny SPECIÁL (Výber 1986 až 2013). Je to výber toho najzaujímavejšieho z Výsevných dní Marie Thunovej z rokov 1986 až 2013. Rozdelenie rastlín, pestovanie zeleniny, spracovanie pôdy, komposty, zelené hnojenie, pestovanie jahôd, získavanie osiva... nájdete tu: Výsevní dny SPECIÁL
 
 
 
 
 
 
 
Novinky v našej ponuke