Brdársky spolok podielnický - jeden podiel

 
 
Úvod > Benefity Alter Nativa o.z. > Brdársky spolok podielnický - jeden podiel
 

Brdársky spolok podielnický - jeden podiel

BSP
Skutočný kapitál vzniká tam, kde sa zúrodňuje pôda a rozvíja pospolitosť, a že peniaze, ktoré sú uložené v tajomných bankových inštitúciách prinášajú pre majiteľov peňazí iba veľmi sporný pozitívny úžitok...
Dodacia lehota
Na sklade: 996
Dodacia lehota: Zabalíme a odosielame
Vaša cena: 17,00 €
 

Skutočný kapitál vzniká tam, kde sa zúrodňuje pôda a rozvíja pospolitosť, a že peniaze, ktoré sú uložené v tajomných bankových inštitúciách prinášajú pre majiteľov peňazí iba veľmi sporný pozitívny úžitok. Stante sa podielnikom v Brdárskom spolku podielnickom, podporte snaženie Pospolitosti brdárskej. Zakúpte si symbolický podiel v BSP prostredníctvom tohto internetového obchodu.

Ak sa rozhodnete stať podielnikom Brdárskeho spolku podielnického vyplynú pre Vás (či Vami obdarovaného) okrem zmysluplného použitia Vašich peňazí i nasledovné výhody. Po prijatí podielu dostávate od nás symbolický list podielnika Brdárskeho spolku podielnického ako i špeciálnu nálepku člena podielnického spolku. Ako člen Brdárskeho spolku podielnického máte taktiež možnosť využiť zľavy do 50% z množstva publikácií a iných produktov ponúkaných prostredníctvom nášho internetového obchodu na stránkach ktorého sa práve nachádzate.

Okrem zakúpenia si trvalých podielov (viac informácií) prostredníctvom  tohto internetového obchodu, môžete tiež formou etickej investície uložiť svoje peniaze formou pôžičkových podielov. Informácie o etických investíciách prostredníctvom BSP získate kliknutím na nasledovný odkaz.

 
 
 
 
 
 
 
Novinky v našej ponuke